KarizmaKo Online Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KarizmaKo Online Forumu

KarizmaKo Online Hakkında Bilgi Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

:::MhRrM::MnE:::

+3
volkax
Untouchable
7 posters
YazarMesaj
Gençkolik
Gençkolik

Erkek Mesaj Sayısı : 103

:::MhRrM::MnE::: Empty
MesajKonu: :::MhRrM::MnE:::   :::MhRrM::MnE::: Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 11:31 pm

Artık muharrem yok arkadaslar maho bugunden ıtıbaren oyunu bırakmıstır.Ama carım online olarak kalacaktır arkadaslarım oyunu surdurck.herkzden ozur dılerım basta ılker abıden ve korydan ozur dılerım.koray bana nede haklı ona okadr buyuk bı yanls yaptım kı 3 5 capulcunun lafına kandık morelımın en bozuq oldgu gun ona cattım senden cok ozr dılıyorum koray.sebebı bellıdr herkezın oyunda bır oyun ıcın anamı babamı katması ben bu forumu annemın almanyada oldugunu yazdım babamın olmadıgını yazdım ama kımse anlamadı ve herkez benı urfalı oldugum ıcın kurt gordu pkk lı gordu ama yeter bukadr sabrım kalmadı herkeze arkadslıgından dolayı tesekkur ederım artık cara gırerse yegenım gırer hepınıze tessekur ederım.ıyı de olsa kotude olsa bu oyunda ınsan bazı seyler kazanıyor bazı seylerı kaybedyor mesala ben arkdas olarak korayı kaybettim ama arkadas olarkta volkanı erhanı borayı merti aykutu ve sayamadıgım okdar dost varkı ama okadar da ıstemedıgım kısı var.Herkeze kolay gelsın

En son :::MhRrM::MnE::: tarafından C.tesi Ekim 18, 2008 2:47 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Untouchable
Aktif Genç
Aktif Genç
Untouchable

MesajKonu: Geri: :::MhRrM::MnE:::   :::MhRrM::MnE::: Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 11:35 pm

Karar senin.Haklısın bence.Ama sensiz oyunu tadı cıkmaz oyunda hiç konusmasakta seni kesmek güzeldi.Smile

Ne diyelim Hayyata başarılar.
volkax
Çok Aktif Genç
Çok Aktif Genç
volkax

MesajKonu: Geri: :::MhRrM::MnE:::   :::MhRrM::MnE::: Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 12:32 am

ya yapma muho valla sensiz oyunun tadı çıkmaz sonra ben kime bebeim dicem pale ama karar senin yinede sen bilirisn ama değmez öleleri için
GizMySteRy
KarizmaKo Üyesi
KarizmaKo Üyesi
GizMySteRy

Erkek Mesaj Sayısı : 6

MesajKonu: Geri: :::MhRrM::MnE:::   :::MhRrM::MnE::: Icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 11:07 am

baris06 demiş ki:
çık ben seni istemiyom. ben seni napiyimki.

barıs06 yazdıklarına dikkat et.yazdıkların karsındakini üzüebilir ve kırabilir bunu hiç düsündünmü ? eger istemiyosan ona söleyebilirsin ve sorunun o kişiyle halledebilirsin böle sacma bişey yazma ve saygılı ol.bide düsünerek davran olurmu kardesim..

Saygılarımla SeeCanMeWarxD
http://karizmako.no-ip.biz
By_Trojan
Administrator
Administrator
By_Trojan

Erkek Mesaj Sayısı : 129

MesajKonu: Geri: :::MhRrM::MnE:::   :::MhRrM::MnE::: Icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 11:25 am

Herşeyin Hayırlısı Diyelim.
https://karizmako-online.yetkin-forum.com
By_Trojan
Administrator
Administrator
By_Trojan

Erkek Mesaj Sayısı : 129

MesajKonu: Geri: :::MhRrM::MnE:::   :::MhRrM::MnE::: Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 1:30 am

Forumda Kavga İstemiyorum Birbirinizi Tahrik Edecek Mesajlarda Bırakmayınız.
https://karizmako-online.yetkin-forum.com
Rhundakoir
Yeni Genç
Yeni Genç
Rhundakoir

Erkek Mesaj Sayısı : 8

MesajKonu: Geri: :::MhRrM::MnE:::   :::MhRrM::MnE::: Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 7:33 pm

Cok qüseL yazıyor$un karde$im ama annamıyoLar ne yapcaksın her yazana bakar$an $enin i$inde z0r ama hayırLı$ı diyeLim bu arada coq coq qecmi$ oLsun allah sabır ve qüc wer$in diyorum .
14emresn14
Aktif Genç
Aktif Genç

MesajKonu: Geri: :::MhRrM::MnE:::   :::MhRrM::MnE::: Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 10:27 am

abi yeğenin çok kğfr edio

1 sayfadaki 1 sayfası