KarizmaKo Online Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KarizmaKo Online Forumu

KarizmaKo Online Hakkında Bilgi Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

:::MhRrM::MnE:::

3 posters
YazarMesaj
Gençkolik
Gençkolik

Erkek Mesaj Sayısı : 103

:::MhRrM::MnE::: Empty
MesajKonu: :::MhRrM::MnE:::   :::MhRrM::MnE::: Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 9:02 pm

Aslında herşey 29.05.1989 yılında Almanyanın Dortmund/Hörde kasabasında dünya geldim.Adım Muharrem Ulukaya.3 kardeşten en kücügüm.ilk ögrenimi Fachhochschulgesetz okudum liseyi Hauptschule Sprendlingen lisesinde ve son sınıta okurken yaz tatilene ailem Türkiye geldi ve o sene önce babam türkiyede ameliyat oldu ve babam kalp yetmezliginden öldü.Sonra Amcam gil beni Türkiye getirdi cenaze için.Babamın Ölümünden sonra acısını namı diyar mine indirdi bi nevze ve böyle muharrem::mine nici ortaya cıktı.sonra abisi istemedi beni sebep babamın olumunden sonra sigraya başlamam.sonra hayat 5 ay sonra ailemin dıger fertlerınden kopardı amcamgıl beni urfaya getırdı turkıyedekı babamdan kalan dukkanların basına gecrmek için ve malı elde etmek ıcın yaptılar.yılda 3 ay aılemle gecre bılıyorum.Urfada evimz oldgu halde dukkanda odam var ama ocak ayından sonra istanbuldaki dükkanın basına gecem ve ınsallah ıyı bı hayat kurmaya calısacam.
Not:Bunu yazıyorum cunku kendımı acındırmak ıcın deıl aılem hakkında gerksız kufr edenler var lutfen bıraz daha dıkkat edın.

En son :::MhRrM::MnE::: tarafından Salı Ekim 14, 2008 3:14 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
volkax
Çok Aktif Genç
Çok Aktif Genç
volkax

MesajKonu: Geri: :::MhRrM::MnE:::   :::MhRrM::MnE::: Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 9:25 pm

valla iyi dayanmışsın senin yerinde kim olsa dayanamazdı heleki babanı kaybetmen çok üzücü bi durum mekanı cennet olur umarım Sad eğer zaten kendini acındırdıgını düşüünenler varmıdır bilmiyorum
Gençkolik
Gençkolik

MesajKonu: Geri: :::MhRrM::MnE:::   :::MhRrM::MnE::: Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 10:57 pm

Beni bilen ıyı yada kotu bılır.been sadece ılker abı hatrına kfr etmıyom ılerı gerı konsanlar ıcn sadece uyardım bıdhakıne artık daynmm.
By_Trojan
Administrator
Administrator
By_Trojan

Erkek Mesaj Sayısı : 129

MesajKonu: Geri: :::MhRrM::MnE:::   :::MhRrM::MnE::: Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 3:19 am

Saol Paylaştığın İçin. Ayrıca Küfür Edenlerin Resimlerini Al Bana Yolla ve Gerisine Karışma Gereken Yapılacaktır. Sende Küfür Edersen Sen Suçlu Durumuna Düşmüş Olursun Bunuda Söylim, Her Zaman Sabırlı Olacaksın. Wink
https://karizmako-online.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: :::MhRrM::MnE:::   :::MhRrM::MnE::: Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 10:22 am

yok bişi

En son baris06 tarafından Ptsi Ekim 20, 2008 9:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Gençkolik
Gençkolik

MesajKonu: Geri: :::MhRrM::MnE:::   :::MhRrM::MnE::: Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 12:11 pm

bende gordugun gıbı oraya acıklama yapmısm gerek bilgiyi.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: :::MhRrM::MnE:::   :::MhRrM::MnE::: Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 12:43 pm

Yok bişe

En son baris06 tarafından Ptsi Ekim 20, 2008 9:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Gençkolik
Gençkolik

MesajKonu: Geri: :::MhRrM::MnE:::   :::MhRrM::MnE::: Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 5:02 pm

tevecünüz senın kadr geri zekalı olmasakda.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: :::MhRrM::MnE:::   :::MhRrM::MnE::: Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 9:13 pm

iyi olmus babası yok zuhahaha
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: :::MhRrM::MnE:::   :::MhRrM::MnE::: Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 9:15 pm

muharrem çok yalancıdır.
By_Trojan
Administrator
Administrator
By_Trojan

Erkek Mesaj Sayısı : 129

MesajKonu: Geri: :::MhRrM::MnE:::   :::MhRrM::MnE::: Icon_minitimeCuma Ekim 24, 2008 8:42 am

baris06 demiş ki:
iyi olmus babası yok zuhahaha
Bukadarıda Yeter...! Haddini Bil Lan Sana İnsan Bile Diyemiyorum Bu Saatten Sonra Hayvan Hiç Diyemiyorum Desem Hayvanlara Hakaret Etmiş Olurum Çünkü Hayvanlarda Bile Gurur veya Nebilim Vicdan Vardır Sende Bu İnsanlarda Olacak Davranışların Hiç Biri Yok..!
https://karizmako-online.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası