KarizmaKo Online Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KarizmaKo Online Forumu

KarizmaKo Online Hakkında Bilgi Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sorunum lunar gate savası

4 posters
YazarMesaj
:::MhRrM::MnE:::
Gençkolik
Gençkolik

Erkek Mesaj Sayısı : 103

sorunum lunar gate savası Empty
MesajKonu: sorunum lunar gate savası   sorunum lunar gate savası Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 11:23 pm

evt admın bey savasta haksızlık var 10 ekim cuma gun yapılan 17:00 savası lagdan dolayı kapatıldı ama hergun yapılan 22:00 savası nedense laqda olsa yapılıyor ve savası hep humanlar kazanıyor humanlar okadar guclukı orcların tam 3 katı veya 4 katı gucte ve savası kazanıp emc bırakmıyolar bız orclar ıse savunma bıle yapamıyorz dıger serwerları gezdım hıc bırınde boyle bırsey olmuyor ıste bu serwer genlde ondan dolayı orc userlerı serwerı terk edıyor ve adamlar oyle bır np kasıyorkı ben 110k np lı ıken 30k np lı adm sımdı tam 140 k np kastı ve ben 150k np var buna artık bır dur deme zamanı boyle savas olmaz savas ya est yapılr yada yaplmaz ama sen bıle bıle yapıyorsun ve humnlar orclarla kedının fareyle dalga gectıgıı gıbı oluyor.bız gotumzn altında yumurta pısırıyoz adamlar np kasıyor olmaz yemın edıyorum bak 2 gune kalmaz ben bu oyunu bırakacm eger boyle devam ederse bız gotumuzu yırtıyoruz 30 np kasalım dıye sen ıse adamlara yardım eder gıbı savas kazandırıyıorsun olmuyor ılker abı vallaha sana yakısmıyor dıger orclarada yazık onlarda ınsan onlarda np kasmaya calısyor bu ne anlama gelıyor bılıyormusun sogukta ustune elbıseye alamyan bır adamın eve ekmek parası goturmesıne benzıyor bız soguk kalıyorz humanlarsa got bas salıyor np ıle... sımdı ıster benı kov serwerdan ıstersende banla umrumda deıl tek kelmyle yanls yapıyorsun bız boyle bılmezdık senı
By_Trojan
Administrator
Administrator
By_Trojan

Erkek Mesaj Sayısı : 129

MesajKonu: Geri: sorunum lunar gate savası   sorunum lunar gate savası Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 2:51 am

Human Olsam Karuslar Haksızlık Var Diyor, Karus Olsam Humanlar Haksızlık Diyor Sen Söyle Ne Olayım ?Bu 1.

2.sine Gelelim Benle Savaşın Kazanmalarının Ne Alaka Herşeyim Eşit Normal userim Sizden Bir +'ım Yok Burdaki haksızlığı Anlamıyorum... Yani Kazanınca İyi Güzel Kaybedince Kötü Öylemi Yani İşinize Nsıl Geliyorsa Öyle Davranıyorsunuz Gelmeyincede Yok Haksızlık Var Yok Millet Oyunu Bırakıyor Yok Böyle Bilmezdik Seni Kazanıyorsalar Haklarıyla Kazanıyorlar Benim Birşey Yaptım Yok He Bir Adminin Savaşa Katılması Suçsa Bunu İstemiyorsanız Söyleyinde Bilelim Lafı Taa Nerelerde Dolandırmaya Gerek Yok.

3.Süne Gelelim Sen Burda Yorumunu Yapıyorsun Birşeyi veya Bir Sorununu Dile Getiriyorsun Neden Seni Serverdan Uzaklaştırayım Yaw Aklım Almıyor Admini veya Bir GM'yi Öcü Gibi Görmeyin Artık Onlarda İnsan Evladı Ayıp Yaw.
2 Hafta Önce savaşları Full karuslar Kazandı İstedğin Kadar Yalan Söylüyorsunde Bunu Herkeze Sor öyle Der. EMC'den Çıkıpta Bir Allahın Kulu Haksızlık Var Dedimi ? Hayır. Şikayet Geldimi ? Hayır.(1-2 Şikayet Vardı Aldırmadım Onlarda Önemli Şikayetler Değildi.) Yani Ben Şunu Anlamıyorum Karuslarınki NP İse Humanlarınki Ney ? LAfı Nereye Getirmeye Çalışıyorsanız Açık Açık Söyliceksiniz Bunu Savaşta Haksızlık Var Yok EMC ÇOk Kazanıyor Yok Millet oyunu Bıraktı Bilmem ney Dolandırmayın Söyleyin Açık Açık. Kolay Gelsin.

Şunada Gelelim oyunu Bırakan Bırakır Bırakmayan Bırakmaz Ona Ben Karışmam Yani Çıkıpta Burda oyunu Bırakacam Deyipte Duygu Sömrüsü yapmayın Bana.
https://karizmako-online.yetkin-forum.com
Gençkolik
Gençkolik

MesajKonu: Geri: sorunum lunar gate savası   sorunum lunar gate savası Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 12:14 pm

benımkı bı duygu somurusu felan deıl ben bı oyun ıcın yapmm orclarda kackısıde savasta wlakry var 1 ben adamlar en guclu walkry lı carı goruyor ee humanlarda kactane boyle devam ederse orcların cogu kacack.hepsı sitem ediyor.
By_Trojan
Administrator
Administrator
By_Trojan

MesajKonu: Geri: sorunum lunar gate savası   sorunum lunar gate savası Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 5:05 pm

:::MhRrM::MnE::: demiş ki:
benımkı bı duygu somurusu felan deıl ben bı oyun ıcın yapmm orclarda kackısıde savasta wlakry var 1 ben adamlar en guclu walkry lı carı goruyor ee humanlarda kactane boyle devam ederse orcların cogu kacack.hepsı sitem ediyor.
Muaharrem Bey. Herşey Valkry İle Bitmiyor İşte. Lafı Dolanıyor Dolaştırıyor Koraya Getiriyorsun Ama Ben Bunu Sana Kanıtladım Kimseye Bedavaya Brişey Vermem Yüzleştirdimde Hatta.

2. Söylicem Şeye gelelim Evt Herşey Valkry İle Bitmiyor Savaşı Valkry Kazanmıyor Savaşı Kazanmamızın Sebebi Birlik beraberlik Liderliktir..! Tek Sebep Bu Karuslarda Birlik Yok Beraberlik Yok Liderlik Yok Bunun İçin Kaybediyorsunuz...Ama Bunu Admine Gm'ye Suç Atarak Nitekim İsyan Ediyorsunuz Kendinize. Irkınızda Birlik Beraberlik Dostluk Yoksa Bunun Sorumlusu Ne Admindir Nede Gm'dir. Bunu Oluşturacak Sizlersiniz. NE Admin Ne GM Oluşturabilir Siz Oluşturacaksanız Ksr Bakmayında Bunun Suçunu Bende yani Adminde Aramayınız.Kolay Gelsin.
Alıntı :
benımkı bı duygu somurusu felan deıl ben bı oyun ıcın
Bu Cümleme Gelelim Ben Bu cümleyi Senin İçin Değil Topluma Kullanmıştım He yaran Vardır Gocunuyorsan Orası Ayrı Kelime Neden Üstüne Alındığınıda Bilmiyorum.
Gençkolik
Gençkolik

MesajKonu: Geri: sorunum lunar gate savası   sorunum lunar gate savası Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 5:25 pm

sende baska yerınden anlma lafı abi..ben korya getırmıyorum human userlerde koray harıc sen harıc 2 kısıde var walkry onu bırak bızden savasa salam adam su gırıyor de canımı verıyım ama yok bı ben gırıyom arada s2ci3 gıryor.
birlik berabr olması orclarda 1 tane prest olması ama bızde prest bulmak ıcın gotmuzu yırtıyoruz ama anlamıyonz 5 kısı ıle savasa kaatılnpta savas kazanamayız bız.
sımdı bırı arkadasını cagırsa arkadası neder ona orc gucsuz human ol der sahsen neden humanlrda np daha cok bı dusun.herkez neden human oluyor orc olan userler neden serwerdan kacıyor kac kısı kactı raphen pizza karuscaptn hepsı neden yok serwerda nıye gırmıyor yok olmuyor boyle bız atros pesınde kosardık onuda bıraktı ben gunde atrostan 5 k kasardım sımdı bn gunde sadece 300 np kasıyor oynama ıstegı gelmıyor adamlar oynmak ıstemıyor orc car.Artık bu saatten sonra su oyuna gırersem bılkı np ıcın deıl 3 5 tane arkadas ıcın gırerım vallaha yazık be bın bır pısman oldum.ınsallh suclu benımdır ve yanılırm ama artık ben bu serwerda bı zıyaretcıyım herkeze kolay gelsin.
Yanlıs yaptıysam bırlerıne ozr dılerım.
Gençkolik
Gençkolik

MesajKonu: Geri: sorunum lunar gate savası   sorunum lunar gate savası Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 5:27 pm

eger oyunda da yuzume karsı bırsyler vuracaksan ılk once benı banla sonra arkamdan laf konus tmm senınkısı ınsanı arkadan vurmaya benzer ben eger yanls yaptysamda herkezın ıcınde yuzume vurur gıbı gm carından yazma.
By_Trojan
Administrator
Administrator
By_Trojan

MesajKonu: Geri: sorunum lunar gate savası   sorunum lunar gate savası Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 5:32 pm

eger oyunda da yuzume karsı bırsyler vuracaksan ılk once benı banla sonra arkamdan laf konus tmm senınkısı ınsanı arkadan vurmaya benzer ben eger yanls yaptysamda herkezın ıcınde yuzume vurur gıbı gm carından yazma.
Bu Yuze Vurmak Değil Herkeze Sor Dedin Sordum Herkeze Nerden Sorabilirdim Başka ? Tabiki Noticeden Başka Yer Varmıydı Herkezin duyabileceği Yer Orası Ben Kimsenin Arkasından konuşmam Bunuda Bil Kopanelden Baktım Oyundasın Öyle Sordum Oyunda Olmazsaydım Sormucaktım Bunuda Bil. Sen Bikere Düşman Olmuşsun Zaten Bunu Ben Nedesemde Artı kFayda Etmez SAna Admini Gm2Yi Düşman Bilmişsin Neyse gidenin Yolu Açık Olsun.
Alıntı :
sende baska yerınden anlma lafı abi..
Ayrıca Ben Lafı Neremden Anlıycağımı iyi Biliyorum Tasalanma Hiç.Herşey Valkry İle Bitmiyor Herşey Birlik ve Beraberliktir Bunuda Yaratacak Olan Sizlersiniz.Eğer Humanlar Yeniyor Diye Karuslar oyunu Bırakırsa Karuslar Yeniyor Diye Humanlar Bırakırsa Ozmn Oynamasın Oyunu Kimse NE Anlamı Kaldı Bunun Tek Sorunda Bu Herşeyi NP Görüyorsunuz Biraz Dostluk Yapmaya Çalışın Arkadaşlık Kurun Ortam Kurun Önce Dostluklarınızı Sağlamlaştırınki Ozmn Herşeyi Yenersiniz MErak Etme Bu Sözleride Ne Düman Olduğumdan Ne Admin Olduğumdan Nede Gm Olduğumdan Söluyorum Sadece Abin Olarak Bir Nasihat Veriyorum.

En son By_Trojan tarafından C.tesi Ekim 11, 2008 5:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Gençkolik
Gençkolik

MesajKonu: Geri: sorunum lunar gate savası   sorunum lunar gate savası Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 5:35 pm

biz senı dusmana almayız tanımadım bırını dusmana almam.saygımıda yıtrmm bız boyle ogrendik.
By_Trojan
Administrator
Administrator
By_Trojan

MesajKonu: Geri: sorunum lunar gate savası   sorunum lunar gate savası Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 5:40 pm

biz senı dusmana almayız tanımadım bırını dusmana almam.saygımıda yıtrmm bız boyle ogrendik.
E Sorun Ney OZmn Muharrem Sorunu Sadece Sen Sölüyorsun oyunu Bıraktı Dediğin Adamlar Hala Oyunda Başka Charlarla ?
Gençkolik
Gençkolik

MesajKonu: Geri: sorunum lunar gate savası   sorunum lunar gate savası Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 6:19 pm

kım bana goster karusmu raphen mı yoksa boramı nıye yok hanı :S hem zeusa savasta kepera atac yapma demekle olmaz abı ben cocuk deılm ok o herkez neden onların townda bekledıgını bılıyor yukarda allah var sen yapmadım dersın ama neden atac yapmadılar kepera 1 kere bıle kesseler keserler ama neden ?
By_Trojan
Administrator
Administrator
By_Trojan

MesajKonu: Geri: sorunum lunar gate savası   sorunum lunar gate savası Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 7:12 pm

kım bana goster karusmu raphen mı yoksa boramı nıye yok hanı :S hem zeusa savasta kepera atac yapma demekle olmaz abı ben cocuk deılm ok o herkez neden onların townda bekledıgını bılıyor yukarda allah var sen yapmadım dersın ama neden atac yapmadılar kepera 1 kere bıle kesseler keserler ama neden ?
22 Karus 10 Human Onlineydi Savaşta Savaşa Bile Katılmadım Hala Sorun NEy Onu Bile Anlatamıyorsun YAni Senin Sorunun Sadece NP Başka Birşey Değil Ben öyle Gibi Gördüm.Kimseyede Saldırma Elleme Koşma Gibi Saçma Sapan Şeylerde Söylemedim Uydurma kafandan.
volkax
Çok Aktif Genç
Çok Aktif Genç
volkax

MesajKonu: Geri: sorunum lunar gate savası   sorunum lunar gate savası Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 9:56 pm

şimdi olayın arasına ben giriyim yoksa feci olcak işin sonu
şimdi muharrem sen olayı tam anlamadın yada anlatamıyosun lunar savaşında olan şeyler madde madde sayayım
1.orclarda takımlaşma yok 3 kişi keepra gider 15 tanesi warder yada sundiye gider ama humanlarda adamlar takkım olarak gidiyor 16 tane human varsa 14 tanesi keepra gidior dier 2 tanesi wardera vea sundriese gidiyor
2.hadi diyelim savaşı kazandık emc e gittik partimizi kurduk ama 3 kşi bellua ya 2 kişi linate ye 4 kişi townda oturmuş bekliyor np gelsin die ama adamlar tek biyere parti parti gidio orayı kesip başka yere ordan başka yere deyip np sini kasıolar
3.ve humanlarda çok sağlam playerlar var mesela zeus_ssk mesela koray ayrıca karuslar sadece warrior açıyor sağlam np kasmak için oysa humanların mageleri priestleri warriorları sağlam mesela mageleri bile yaramıyorum ben çoğu kişide yaramıyor

yani işin kısası karuslarda takımlaşma yardımlaşma yok 5-10 kişi haricinde yani sorun bizde takımlaşmıyoruz
By_Trojan
Administrator
Administrator
By_Trojan

MesajKonu: Geri: sorunum lunar gate savası   sorunum lunar gate savası Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 9:58 pm

volkax demiş ki:
şimdi olayın arasına ben giriyim yoksa feci olcak işin sonu
şimdi muharrem sen olayı tam anlamadın yada anlatamıyosun lunar savaşında olan şeyler madde madde sayayım
1.orclarda takımlaşma yok 3 kişi keepra gider 15 tanesi warder yada sundiye gider ama humanlarda adamlar takkım olarak gidiyor 16 tane human varsa 14 tanesi keepra gidior dier 2 tanesi wardera vea sundriese gidiyor
2.hadi diyelim savaşı kazandık emc e gittik partimizi kurduk ama 3 kşi bellua ya 2 kişi linate ye 4 kişi townda oturmuş bekliyor np gelsin die ama adamlar tek biyere parti parti gidio orayı kesip başka yere ordan başka yere deyip np sini kasıolar
3.ve humanlarda çok sağlam playerlar var mesela zeus_ssk mesela koray ayrıca karuslar sadece warrior açıyor sağlam np kasmak için oysa humanların mageleri priestleri warriorları sağlam mesela mageleri bile yaramıyorum ben çoğu kişide yaramıyor

yani işin kısası karuslarda takımlaşma yardımlaşma yok 5-10 kişi haricinde yani sorun bizde takımlaşmıyoruz
Açık Açık Anlantığın İçin Saol Volkan Onun Sorunu Başkada Lafı Buralara Getiriyor Anlıyamadım Gitti Ben Hala Onun Sorununun Ne Olduğunu. Question
Gençkolik
Gençkolik

MesajKonu: Geri: sorunum lunar gate savası   sorunum lunar gate savası Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 10:54 pm

tmm benm hıc bı sorunm yok...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sorunum lunar gate savası   sorunum lunar gate savası Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 11:00 am

bu muharrem np yi düşünüyor Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sorunum lunar gate savası   sorunum lunar gate savası Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 11:05 pm

gm çok güzel türkçe konusmus ya ama ben :S:S
Yeni Genç
Yeni Genç

MesajKonu: Geri: sorunum lunar gate savası   sorunum lunar gate savası Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 2:13 am

Durum Vahim Sad Volkanın Söylediği Doğru Humanlar Grup Halindeler 46 - 23 Kişi Sawaş KazanıyorLar...

sorunum lunar gate savası
1 sayfadaki 1 sayfası